Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Новости » Новости членов АСИУ » Компанії «Спортмастер-Україна» та «Остін» отримали статус офіційних спонсорів паралімпійців України

Компанії «Спортмастер-Україна» та «Остін» отримали статус офіційних спонсорів паралімпійців України

RSS

Сьогодні, 22 грудня, у Національного паралімпійського комітету України прекрасна новина: за 77 днів до початку ХІІ зимової Паралімпіади-2018 відомі в Україні компанія «Спортмастер-Україна» та компанія «Остін», які працюють на розвиток фізичної культури і спорту в нашій державі та мають потужну мережу магазинів, орієнтованих на здоров'я української нації, перші перед Новим 2018 роком отримали статус офіційного спонсора Національного паралімпійського комітету України та національної паралімпійської збірної команди України.

Про попередній намір підтримати Комітет та національну паралімпійську збірну команду України було заявлено ще на початку грудня 2017 року, на підведенні підсумків діяльності компанії «Спортмастер-Україна». Тоді було повідомлено про те, що головним офісом компанії, що базується у Сінгапурі, прийнято рішення про більш потужну підтримку Національного паралімпійського комітету України. Про це сказав у своїй промові генеральний директор ТОВ «Спортмастер-Україна» Ігор Чернов: компанія «Спортмастер-Україна» стане офіційним спонсором національної паралімпійської збірної команди з зимових видів спорту.

«Чому ми гордимося тим, що ми підтримуємо паралімпійців? Паралімпійці - це ті спортсмени, які найяскравіше представляють нашу Україну на міжнародних спортивних форумах, також - це команда однодумців, яка з кожним роком все більше покращує свій результат, і ми хотіли би бути поряд з ними» - наголосив тоді Ігор Валентинович.

«Україна знає компанії «Спортмастер» та «Остін» як лідерів соціально-відповідального бізнесу, лідерів формування здорової української нації. Важливий момент - це те, що компанії працюють на економіку країни в умовах кризи та непростої ситуації на Сході, підтримуючи тих, хто так цього потребує. Я тепер розумію, чому національний паралімпійський рух - світовий лідер. Бо ми працюємо зі «Спортмастером» та «Остіном»! Через 77 днів пройде зимова Паралімпіада в Кореї, і я сподіваюсь, що Україна покаже хороший результат, борючись за найвищі місця разом з нашими офіційними спонсорами - Спортмастером та Остіном. Ми разом будемо перемагати, я в це вірю!» - наголосив Валерій Сушкевич - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України, президент Асоціації «Спортивна індустрія України».

З побажаннями плідної подальшої співпраці у збереженні й примноженні здоров'я української нації вдячні усім причетним, особливо генеральному директору ТОВ «Спортмастер-Україна» Чернову Ігорю Валентиновичу, який вчора відзначав свій День народження. Працюємо разом! Ваша підтримка - наша перемога! Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)