Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Пресса о Ассоциации » Iндустрія молодості та сили

Iндустрія молодості та сили

RSS
Газета День ЕКОНОМIКА
 
Iндустрія молодості та сили

_______________________
Олексій САВИЦЬКИЙ, "День"
 
 
Сьогодні вкрай небезпечно говорити про те, що 2012 рік, коли Україна разом iз Польщею прийматимуть Чемпіонат Європи з футболу, ще не скоро. Тож кожна спортивна чи навколоспортивна галузь економіки вже нині має працювати на цю дату, сприяючи зростанню готовності нашої країни до цієї знаменної для світу спорту події.
 
Як стверджує президент Асоціації «Спортивна індустрія України» Валерій Сушкевич, спортивна індустрія України знаходиться на стадії становлення, хоча обсяг продажів спортивних товарів у нашій країні вже сягнув мільярда доларів. До кінця року, за прогнозами експертів, він зросте ще на 20%. Для порівняння зазначимо, що обсяг світового ринку спортивних товарів становить близько 100 мільярдів доларів. Тобто Україна виробляє для цього ринку лише один відсоток. Це, звичайно, замало.

Та не всі гравці на вітчизняному спортивному ринку новачки. Згадати хоча б дніпропетровські тренажери, які на державному рівні в української компанії «Vasil» замовляла Фінляндія. Як зазначають спеціалісти, подібний український продукт не дуже поступається в якості іноземним брендам, а коштує дешевше. Оптимальне співвідношення пари «ціна-якість» робить українські бренди популярними як на батьківщині, так і за кордоном. З цією думкою погоджується й Валерій Сушкевич. «Український виробник уже імпортує...» - зазначає він.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Віктор Корж характеризує нинішній етап у розвитку фізичного виховання та спорту в Україні, як упевнений вихід із занепаду. «Нам вдалося призупинити процес скорочення дитячо-юнацьких спортивних шкіл... Приступаємо до будівництва нових об'єктів, зокрема чотирьох льодових стадіонів. В наступному плануємо ще вісім...» - інформує Корж. До того ж він розповів, що ініціював збільшення вдвоє бюджету свого відомтсва (з 900 мільйонів до 1,83 мільярда гривень).
 
Утім і цих коштів для нинішніх потреб галузі замало... «Іде процес створення нової сучасної мережі спортивних об'єктів за безпосередньої участi державного бюджету... Проте ми знаємо, що за рахунок державного бюджету, і навіть усіх місцевих, ми не зможемо в стислі терміни зробити революцію в цих питаннях, бо дуже багато часу вже втрачено, й дуже великі проблеми ми маємо. Тому всі зусилля ми спрямовуємо на покращання стосунків iз бізнесом...» - ділиться намірами Корж.
 
В усякому разі, як зазначають самі гравці цього ринку, темні дев'яності вже минули, розпочалося відродження... «Це той приклад, коли нова галузь вітчизняної економіки зростає просто на ваших очах. Не кожний день таке можна побачити...» - запевняє й президент компанії «Євроіндекс» Валерій Пекар.

№161, вівторок, 25 вересня 2007

comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)