Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Go!Sport » Виставка GO!Sport: заряд спорту для України!

Виставка GO!Sport: заряд спорту для України!

RSS

Боротьба за здоровий спосіб життя, на жаль, ще не захопила українську націю. Україна на сьогодні посідає перше місце в Європі за кількістю споживання алкоголю на душу населення. Кожен третій працездатний українець палить. Активно займаються спортом лише 13% українців, тоді як серед мешканців Скандинавії цей показник сягає 75 – 80%. Загрозливим є стан здоров'я дітей та молоді. За оцінками експертів, 9 з 10-ти дітей хронічно хворі, а 4 з 10-ти юнаків не мають шансів дожити до 60-річного віку. Від алкоголю і наркотиків щороку гине 40 тисяч людей. Отже, «як посієш наволоком, то і вродить ненароком» — умовні показники здоров'я населення становлять 26%, а це втричі нижче за розвинені країни світу (понад 75%).

З іншого боку, бажаючі займатися спортом й залучати до нього дітей не мають для цього достатніх можливостей. Не вистачає фахівців, обладнання, спортивних майданчиків та шкіл. Вітчизняні вузи щороку випускають 6,5 тисяч фахівців спорту, але тренувати дітей нікому — кращі спортсмени і тренери виїжджають за кордон. Навіть у столиці, не кажучи про малі міста й містечка, обмаль сучасних спортивно-оздоровчих комплексів із розвиненою інфраструктурою. З понад 80-ти баз, що працюють в Україні, лише одиниці відповідають загальноприйнятим стандартам.

Саме тому однією із засад державної стратегії в галузі спорту є впровадження культу здорового способу життя, заняття фізичною культурою як основою здоров'я і довголіття. Ефективним механізмом популяризації спортивного руху в нашій країні, дієвим інструментом формування цивілізованого ринку високоякісної спортивної продукції, забезпечення українців якісним загальнодоступним спортивним інвентарем та залучення інвестицій зарекомендувала себе національна виставка спортивної індустрії GO!Sport, що вже вп’яте відбуватиметься 29 вересня — 1 жовтня в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Go!Sport акумулює все нове, що з'явилося і створено на ринку за рік, актуальні напрямки та основні тенденції в галузі спорту, знакові спортивні події, ділові зустрічі спортивної громадськості, державних організацій, виробників і дилерів. «Спеціалізована виставка Go!Sport — це органічне поєднання сучасних маркетингових технологій щодо ринку спортивних товарів з пропагандою здорового способу життя, як для професіоналів, так і для аматорів фізичної культури», — відзначив у інтерв’ю оргкомітету президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Go!Sport 2011 представить перспективні розробки у спортивній індустрії, нові технології та інновації в галузі науки, медицини, реабілітації, харчування, фітнесу, технологій, обладнання та інвентарю, архітектури та будівництва спортивних споруд, спортивного екіпірування. Минулого року експозиція GO!Sport об’єднала 58 компаній-учасників з України, Білорусі, Росії, Чехії та Естонії, серед яких — світові та вітчизняні бренди: Adidas, Asics, COLUMBIA, Dital, Elan, Inter Atletika, Joma, Mikasa, Mizuno, Mondo, Nike ACG, Reebok Professional, Senat, Stiga, «Спортмастер» та інші.

Рішенню нагальних питань розвитку вітчизняної індустрії спорту присвячено конференції, круглі столи, семінари за участю представників влади, бізнесу та ринкових організацій в рамках ділової програми виставки. Атмосферу спортивного свята на GO!Sport створюють показові виступи спортивних клубів та федерацій України, професіоналів екстремальних видів спорту. Програма GO!Sport 2011 буде традиційно насиченою, цікавою та енергійною. Серед вже запланованих заходів:

  • Третя міжнародна фітнес-конвенція Go!Sport — майстер-класи та воркшопи з аеробіки, степу, пілатесу, йоги, функціонального тренінгу, хіп-хопу від провідних європейських, російських та українських презенторів.
  • Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Персона спортивної галузі 2011» за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
  • Церемонія нагородження переможців конкурсу спортивних журналістів «Спортивне перо 2011», організатор: Асоціація «Спортивна індустрія України» (АСІУ).
  • Всеукраїнський фітнес-форум.
  • Семінари та конференції з актуальних для спортивної галузі тем.
  • Відкритий розширений олімпійський урок — майстер-класи для дітей від олімпійських чемпіонів, організований АСІУ.
  •  Показові виступи федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту. 

Проводить виставку компанія «Євроіндекс» за підтримки Спортивного комітету України, Національного олімпійського комітету України, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнської мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для усіх», Асоціації «Спортивна індустрія України», Національного комітету спорту інвалідів України, Національного університету фізичного виховання і спорту України.

            Детальніше дізнатися про п’яту національну виставку спортивної індустрії України Go!Sport 2011 можна на сайті www.go-sport.com.ua.

 

 

 

comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)