Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ua » Асоціація » Структура » Президент

Президент АСІУ

RSS

Шушкевич Валерій Михайлович - президент АСІУВалерій Михайлович Сушкевич - єдиний член Парламенту, який пересувається на інвалідному візку (інвалід з дитинства) серед усіх Парламентів пострадянських країн.
Заступник Голови Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.
Очолює найбільші громадські організації інвалідів України - Національну асамблею інвалідів України - яка займається питаннями соціального захисту інвалідів і забезпечення їх прав та Національний комітет спорту інвалідів України й Паралімпійський комітет України.

Дата народження: 14 червня 1954 року.
Місце народження: м. Тараща Київської області.
Освіта: вища, у 1976 р. закінчив механіко-математичний факультет Дніпропетровського державного університету за спеціальністю "Прикладна математика".

Трудова діяльність: паралельно з навчанням в університеті, у 1974-1975 рр. працював слюсарем Дніпропетровського металозаводу. По закінченню університету обіймав інженерні посади у проектно-конструкторських і виробничих організаціях Дніпропетровська, згодом працював у структурних підрозділах Дніпропетровської облдержадміністрації. Очолював Дніпропетровський фізкультурно-спортивний клуб інвалідів "Оптиміст", був співголовою громадської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України". У 1994 р. обраний Президентом Національного комітету спорту інвалідів України, а в жовтні 2001 р. - Головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання "Національна Асамблея інвалідів України".

Автор унікальних законодавчих актів, які стосуються розвитку паралімпійського та дефлімпійського спорту в Україні, а також забезпечення прав інвалідів у нашій державі, один із засновників паралімпійського руху в колишньому Радянському Союзі, активний учасник паралімпійського спорту у власній особі у плаванні, кульовій стрільбі, пауерліфтингу та гірськолижному спорті, а також дворазовий чемпіон СРСР з плавання.

Експерт з питань міжнародної класифікації та інших технічних питань, пов'язаних з національними та міжнародними змаганнями, володіє питаннями маркетингу спорту, організацією всіх видів заходів щодо спорту інвалідів (навчально-тренувальні збори, змагання, семінари, конференції). Вихідці його менеджерської команди успішно працюють у різних країнах світу.
Організатор одного з найбільш професійно організованого паралімпійського заходу - чемпіонату Європи з футболу ДЦП, який зібрав понад 30 тис. глядачів під час фінального матчу, що відбувався на одному з центральних стадіонів м. Києва.

Будучи президентом Паралімпійського комітету України та президентом Національного комітету спорту інвалідів України, країна якого досягла найвищих темпів розвитку видів паралімпійського та дефлімпійського спорту (за кількістю золотих медалей: в Атланті-1996 - одне золото, в Сіднеї-2000 - 3 золотих нагороди та в Афінах-2004 - 24, 51 нагорода на 20-тих літних Дефлімпійських іграх у Мельбурні, у Турині-2006 - 25 нагород тощо), він вивів українську паралімпійську та дефлімпійську збірні на передові рубежі в світовому спорті. Все це завдяки унікальному поєднанню в Україні державної системи спорту інвалідів та паралімпійського руху, розробником якого став Сушкевич. Його команда забезпечила рекордні темпи розвитку в Україні нових паралімпійських видів спорту, які протягом паралімпійського циклу давали найвищі чемпіонські світові результати (футбол ДЦП, танці на візках, фехтування на візках). За 4 роки спортсмени з цих видів спорту піднялися від „нуля" до чемпіонів світу в українському виконанні. Завдяки роботі команди Сушкевича за останні чотири роки кількість інвалідів, що займаються паралімпійськими видами спорту в Україні зросла на 71%, а кількість дітей-інвалідів на 64%.

Нагороди: Повний кавалер ордена "ЗА ЗАСЛУГИ", нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Заслужений працівник фізичної культури та спорту.

Життєве кредо: ЖИТИ - ЗНАЧИТЬ БОРОТИСЬ (VIVERE MILITARE EST).

 

 

comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)