Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Члены Ассоциации » Национальный университет физического воспитания и спорта Украины

Национальный университет физического воспитания и спорта Украины

RSS

Адреса:
вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна, 03680
Телефон:
+38(044) 287-54-52
Факс:
+38(044) 287-61-91
E-mail: rectorat@uni-sport.edu.ua
http://www.uni-sport.edu.ua

Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) - добре знаний не тільки у нашій державі, а й в усьому світі великий і загальновизнаний навчально-науково-спортивний центр.

На трьох факультетах НУФВСУ (два - з денною формою навчання і один - заочного навчання) здобувають освіту близько трьох тисяч студентів, підготовку яких забезпечують близько 300 викладачів, з яких близько 40 - доктори наук і професори, понад 100 - кандидати наук і доценти.

У вузі функціонують аспірантура і докторантура, діє спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Свою історію вуз розпочав - як Державний інститут фізичної культури України - в Харкові, який тоді, на початку 30-х років, був столицею Української РСР. А у 1944-му його перевели до Києва, і вуз отримав нову назву - Київський державний інститут фізичної культури. Зростаючи не лише кількістю, але й якісно, інститут згодом, на початку 90-х років XX століття - вже у незалежній Україні - став університетом і головним вищим навчальним закладом галузі у нашій країні, а у 1998 році отримав статус національного, чим заслужено відзначено вагомий внесок вузу в поширення фізкультурного руху в нашій країні, розвиток вищої освіти і наукових досліджень, підготовку висококваліфікованих кадрів та спортсменів високого класу.

Досвідченими фахівцями, що працюють у нашому ВНЗ, дуже багато зроблено для високоефективної підготовки радянських, а потім і українських спортсменів до їхніх виступів на міжнародній спортивній арені, що забезпечувалося не тільки безпосередньою тренерською працею та підвищенням кваліфікації відповідних кадрів, а й глибоким науковим обґрунтуванням системи спортивної підготовки та її повсякденним практичним науково-методичним супроводом.

Протягом останніх років помітно ширшою стала і номенклатура спеціальностей, за якими у НУФВСУ готують фахівців. Поряд із традиційними для вузу професіями (тренери з різних видів спорту, викладачі фізичного виховання, організатори фізичної культури і спорту) в університеті нині готують фахівців зі спортивної медицини, з менеджменту та маркетингу у сферах фізичної культури і спорту, зі спортивної фізіології, спортивної кінезіології, спортивної психології, лікувальної фізкультури, реабілітації тощо.

Університет має в своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу, що складається з низки корпусів, оснащених всім необхідним для повноцінної навчальної, наукової та спортивної роботи, затишні студентські гуртожитки, свій науково-дослідний інститут, центри спортивної травматології та реабілітації, лижну базу у Голосіївському лісопарку, що розташований в одному з районів Києва, та базу на Дніпрі для занять веслуванням та деякими іншими водними видами спорту.

На базі існуючих у НУФВСУ наукових шкіл й давніх традицій здійснення високоефективних досліджень у жовтні 2004 р. було створено Науково-дослідний інститут Національного університету фізичного виховання і спорту України для вирішення фундаментальних теоретичних і практичних наукових проблем фізичної культури і спорту в Україні, підвищення ефективності наукових кадрів, впровадження досягнень науки у навчальний процес університету.

Ми відкриті для всіх, хто зацікавлений в перспективи взаємовигідного співробітництва з нашим університетом або можливість отримати тут належну високоякісну освіту.

В НУФВСУ ведеться підготовка бакалаврів за напрямами:

6.010201 - фізичне виховання
6.010202 - спорт
6.010203 - здоров'я людини
0101 - Педагогічна освіта, спеціальність «Валеологія»

Підготовка магістрів за напрямом:

0102 - Фізичне виховання і спорт за такими спеціальностями:

Cпеціальність 8.010201 Фізичне виховання
Спеціалізації:
Рекреація, оздоровча фізична культура
Теорія та методика оздоровчої фізичної культури та масового спорту

Cпеціальність 8.010202 Фізична реабілітація
Спеціалізація Фізична реабілітація

Cпеціальність 8.010203 Олімпійський і професійний спорт
Спеціалізації:
Олімпійський і професійний спорт
Менеджмент і маркетинг у фізичному вихованні і спорті
Біомеханіка спорту
Психологія спорту
Фізіологія спорту

Підготовка інтернів за спеціальністю:
Спортивна медицина


Факультети і кафедри НУФВСУ

Факультет олімпійського та професійного спорту:
- Кафедра велосипедного та зимових видів спорту
- Кафедра водних видів спорту
- Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін
- Кафедра менеджменту і економіки
- Кафедра легкої атлетики
- Кафедра олімпійського і професійного спорту
- Кафедра силових видів спорту та фехтування
- Кафедра спортивних єдиноборств
- Кафедра спортивних ігор
- Кафедра теорії і методики спортивної підготовки і резервних можливостей спортсменів
- Кафедра футболу
- Кафедра спортивного танцю
- Кафедра спортивних видів гімнастики

Факультет здоров'я людини і фізичного виховання:
- Кафедра біології спорту
- Кафедра кінезіології
- Кафедра української та іноземних мов
- Кафедра фізичної реабілітації
- Кафедра психології та педагогіки
- Кафедра теорії і методики фізичного виховання
- Кафедра здоров'я людини, фітнесу і рекреації
- Кафедра спортивної медицини
- Кафедра теоретичної та клінічної морфології людини
- Кафедра гігієни й екології
- Кафедра теорії та практики лікувально-діагностичного процесу

Спільний факультет підготовки лікарів для сфери фізичної культури і спорту Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця і Національного університету фізичного виховання і спорту України

Факультет заочного навчання та післядипломної підготовки

Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)