Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Новости » Новости членов АСИУ » Прес-реліз про придбання мережі магазинів Go Sport Polska компанією Sportmaster Operations

Прес-реліз про придбання мережі магазинів Go Sport Polska компанією Sportmaster Operations

RSS

30 вересня 2019 р в Парижі, Франція, між Go Sport Group (Франція) і Sportmaster Operations (Сінгапур) завершена угода про придбання мережі спортивних магазинів GO Sport Polska (частина Go Sport Group).

http://sportmastercorp.com/
https://www.go-sport.pl/

Придбала мережу головна компанія Sportmaster Operations (Сінгапур), яка керує бізнесами SPORTMASTER на всіх ринках присутності. Директор Sportmaster Operations пан Д. Барков повідомив, що Група націлена на динамічний міжнародний розвиток, розширення і зміцнення присутності на ринках спортивних товарів Азії і Європи, тому готова інвестувати в розвиток мережі Спортмастер в Європі.

Придбання польської мережі спортивних магазинів - це новий крок в розвитку компанії, закріплення мережі в Східній Європі, отримання нового досвіду висококонкурентної роздрібної мережі на розвиненому ринку. Sportmaster Operations (Сінгапур) керує бізнесами на всіх ринках присутності: Росія, Україна, Казахстан, Білорусь, Китай. Планує вихід до країн Середньої Азії та Закавказзя. 

Президент групи Go Sport пан Favre заявив, що «... прийшов час для змін на польському ринку товарів для спорту та туризму. Ми сподіваємося, що шанувальники спорту і активного відпочинку в Польщі від змін тільки виграють, побачать нові підходи до формування колекцій, різноманіття асортименту, побачать оновлені магазини. Я бажаю успіхів команді Спортмастер надалі». 

Директор Sportmaster Operations пан Д. Барков так прокоментував угоду: «... це важливий крок у нашому розвитку. Спортмастер з великим натхненням приймає новий виклик своїм бізнес-здібностям. Легко не буде, Польща - це ринок з високою споживчою культурою, вимогливим і досвідченим клієнтом, потужними конкурентами. Але ми дивимося в майбутнє з оптимізмом. Пора!» 

Головна компанія Спортмастер-Сінгапур профінансувала угоду для виходу мережі Спортмастер на ринок Східної Європи. Купується 34 магазина GO Sport торговою площею 37 тис.кв .м. Вартість угоди не розголошується. Передбачається, що представники бізнесу з України та Росії будуть надавати методологічну підтримку нового бізнесу в Польщі.

Директором з розвитку бізнесу призначений Janusz Gembarski. За планами, спочатку Спортмастер буде працювати в Польщі під існуючим брендом, але в подальшому перейменує магазини. Компанія має намір зберегти основу діючої команди Go Sport Польща, використовувати їх велику експертизу і компетенції.

Планується переформатувати магазини, зробити їх більш доступними для покупця з точки зору виділення категорій, видів спорту, брендів. В магазинах будуть присутні як провідні глобальні спортивні бренди так і інші популярні у споживачів марки, включаючи власні марки Спортмастера. 

comments powered by Disqus
Евроиндекс Интератлетика Миллениум Буд
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)