Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Новости » Новости Ассоциации » Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Павленку Ю.О.

Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Павленку Ю.О.

RSS
Міністру України
у справах сім'ї, молоді та спорту
Павленку Ю.О.

 

Шановний Юрію Олексійовичу!

Дозвольте цим листом висловити Вам свою повагу та принагідно повідомити наступне: світова фінансова криза, що має прояв в Україні вже починаючи з жовтня 2008 року, значно вплинула на стан економіки нашої держави і вже позначилась на купівельній спроможності українських громадян, у цілому, та у галузі спортивної продукції, зокрема. Тільки за жовтень місяць поточного року збут спортивних товарів скоротився до 20%, і це, нажаль, - тільки початок.

Наслідком цього є значні втрати галузі спортивної індустрії України, які, в свою чергу, вже стрімко зростають, через скорочення обсягів збуту і виробництва. Якщо не вжити термінових заходів стосовно відновлення та стабілізації спортивної індустрії України, її фінансово-економічного та виробничого балансів, то галузь очікує рецесія та стрімкий спад. Це матиме негативний вплив на сферу формування здорової української нації саме через значне зменшення зацікавленості наших громадян фізичною культурою та спортом.

Члени нашої асоціації сьогодні вже використали всі наявні можливості щодо зниження витрат та запобігання кризі. Але надзвичайно великий негативний вплив мають, на даному етапі, непомірно значні витрати на оренду приміщень: як виробничих, так і торгівельних. Насамперед, спостерігається наступна кричуща негативна тенденція: оператори ринку комерційної нерухомості не тільки не відреагували на зниження попиту на нерухомість зниженням орендних ставок, але й висловили наміри щодо здороження оренди, причому, такими темпами, які навіть, в деяких випадках, перевищують всі можливі рамки та темпи зміни офіційного курсу гривні по відношенню до долара США. Така тенденція є згубною як для орендаторів, так і орендодавців та є загальноринковою з ознаками монопольної змови у галузі нерухомості.

Ситуація потребує термінових і невідкладних узгоджених заходів з недопущення масових банкрутств підприємств вітчизняної спортивної індустрії, запобігання різкого скорочення виробництва та збуту.

За пропозицією Президента України потрібно втілити принцип «дозволеного протекціонізму» як антикризовий економічний захід. На нашу думку, це має бути використання доступних можливих механізмів врегулювання відносин у міжгалузевому середовищі. Дієвим заходом має бути, на наше глибоке переконання, зниження на 30-50% існуючих орендних ставок. Це дозволить підприємствам спортивної індустрії вижити в складний економічний період та запобігти масовим звільненням і тотальному безробіттю, а також банкрутствам; уможливить забезпечення пропозиції широкому загалу споживачів якісних і доступних за ціною товарів та послуг. Цей процес не потребує жодних фінансових ресурсів від держави та дозволить рівномірно розподілити навантаження від кризи більш розмірено між галузями економіки, а також уможливить збереження в Україні усталених фізкультурно-спортивних традицій та подальше оздоровлення української нації.

Зважаючи на вищесказане, просимо, шановний Юрію Олексійовичу, Вас особисто підтримати пропозиції Асоціації «Спортивна індустрія України» та принагідно зініціювати зібрання керівників підприємств вітчизняного ринку спортивної індустрії з метою обговорення ситуації, що склалась, та вироблення дієвих механізмів і пропозицій органам центральної виконавчої влади України щодо виходу з кризи ринку спортивних товарів та послуг, яка, в свою чергу, може призвести до повної втрати цієї галузі в Україні, та втрати попиту на спортивні товари у 2009 році (прогноз) на 50 %.

З глибокою повагою
Виконавчий директор АСІУ,
Радник міністра України у cправах
сім'ї, молоді і спорту Копилов Г.П.


comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)