Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Новости » Новости спорта » У Києві в рамках Євро-2020 з бадмінтону провели європейські навчання для тренерів та спортсменів з парабадмінтону

У Києві в рамках Євро-2020 з бадмінтону провели європейські навчання для тренерів та спортсменів з парабадмінтону

RSS

У Національному університеті фізичного виховання і спорту України на вихідних пройшла унікальна подія, яка відбулась у рамках майбутнього проведення Україною чемпіонату Європи-2020 з бадмінтону, і вона присвячена, власне, - паралімпійському бадмінтону. Три дні поспіль, починаючи із п'ятниці 4 жовтня, представники європейських країн з парабадмінтону тут, в Києві, навчались на спеціальному тренінгу з розвитку цього виду спорту, організованого Badminton Europe.

Захід відкрили вітальними словами президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров, ректор НУФВСУ Євген Імас та менеджер з розвитку Badminton Europe Таня Тео.

За словами Валерія Сушкевича - бадмінтон - це вид спорту, який активно розвивається в Україні. "На цей час, попри те, що парабадмінтон розпочав свій розвиток в Україні лише кілька років тому, вже є чим пишатись: минулоріч справжньою сподіваною несподіванкою стало срібло України на чемпіонаті Європи-2018, а у сезоні-2019  - вже є 3 бронзові медалі. Тому ми надіємось, що національна паралімпійська збірна команда України з бадмінтону завоює від 3 до 5 паралімпійських ліцензій до Токіо-2020. До речі, саме в Токіо цей вид спорту дебютуватиме як паралімпійський.  Що ж стосується дефлімпійського бадмінтону, то це вид спорту, який розпочав свій розвиток в нашій державі ще з 2008 року,і національна дефлімпійська збірна команда України має чимало здобутків: це і золоті, і срібні і бронзові медалі на різних чемпіонатах Європи та світу (особливо серед молоді). На даний час національна збірна команда України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху нараховує 34 спортсмена(14 спортсменів основного складу, 12 кандидатів та 8 в резерві), яких тренують 3 штатні тренери."

Ще однією приємністю перед проведенням навчань стало вручення Національному комітетові спорту інвалідів України спеціальних візків для заняття парабадмінтоном від Асоціації "Спортивна індустрія України" та компанії "Спортмастер-Україна". Візки для парабадмінтону з побажаннями успіхів учасникам тренінгу та впевненістю у потужному розвитку ще одного із напрямків парабадмінтону України - власне для людей, котрі пересуваються у кріслах колісних - вручили представники Асоціації "Спортивна індустрія України" - Ігор Слоєв та Георгій Копилов.

Цей подарунок був високо оцінений президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем: "Дуже важливо, що традиційно паралімпійців та дефлімпійців України підтримує у найважливіших починаннях компанія "Спортмастер-Україна" та Асоціація, в якій, до речі, я обіймаю посаду президента. Ці візки - дуже особливі, вони активні і підлаштовані для занять бадмінтоном для людей, які мають ураження опорно-рухового апарату. Для Національного комітету спорту інвалідів України - це нова можливість розвитку ще одного із напрямків парабадмінтону в Україні та залучення людей, які пересуваються у візках, до занять цим захоплюючим видом спорту". 

comments powered by Disqus
Евроиндекс Интератлетика Миллениум Буд
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)