Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Go!Sport » Спортивна сенсація тижня: виставці спортивних товарів та обладнання GO!Sport виповнюється 3 роки!

Спортивна сенсація тижня: виставці спортивних товарів та обладнання GO!Sport виповнюється 3 роки!

RSS

Спортивна сенсація тижня: виставці спортивних товарів та обладнання GO!Sport виповнюється 3 роки!

Справу популяризації спортивного руху в нашій державі вже третій рік поспіль продовжує виставка GO!Sport 2009. Саме 30 вересня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул..Салютна, 2б) о 12:00 розпочала свою роботу третя національна виставка спортивних товарів та обладнання GO!Sport, організатором якої виступає компанія «Спорт Тур Маркетинг». Виставка вже традиційно проходить за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України та Асоціації «Спортивна індустрія України». Партнер виставки — компанія «Євроіндекс».

Урочисто перерізано стрічки, сказано вітальні слова і третя національна виставка Go!Sport зашуміла й, навіть, завирувала у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Три роки тому, успішно дебютувавши в Україні, виставка спортивних товарів, робіт та послуг продовжує набирати обертів навіть у такий непростий для всього світу, а також і для України, кризовий рік.

Незважаючи на кризові явища в економіці і фінансовій системі, позитивним є те, що інтерес українців до занять спортом продовжує зростати: все більше наших співгромадян стають прихильниками здорового способу життя, займаються фізичною культурою і спортом.. Цю тенденцію підтверджують останні соціологічні дані, які зафіксували збільшення кількості українців, які активно займаються спортом - до 15%. До порівняння: чотири роки тому, у «некризовий період», послугами фізичної культури було охоплено приблизно 10% населення країни.

Збільшення зацікавленості усього українського населення заняттями спортом на п’ять відсотків за чотири роки, за думкою президента Асоціації «Спортивна індустрія України», голови Комітету Верховної Ради України Валерія Сушкевича – надзвичайно позитивний результат. Про це він наголосив на урочистій церемонії відкриття виставки. «Важко і непросто сьогодні усім нам, - додав він у своєму вітальному слові гостям та учасникам виставки Go!Sport -2009 – Сьогодні ми стоми тут на виготовленому одним із членів Асоціації «Спортивна індустрія України» імпровізованому ринзі, відкриваючи третю виставку спортивних товарів та послуг у боротьбі. Зичу усім Вам, щоб Ваші компанії не просто залишились на плаву у цей нелегкий час, але й перемагали! Перемагали труднощі і нерозуміння, у тому числі українських владних інституцій, перемагали у тому, щоб зміцнювати здоров’я української нації, укріплювати нашу Україну! Звичайно, у цей кризовий рік не виправдались попередні сподівання 2008 року про ріст ринку спортивних товарі в і послуг на 25%, є певне падіння цього ринку, але є і певний оптимізм. Оптимізму Вам, здоров’я і перемог!». В.Сушкевич подякував Міністру України у справах сім’ї, молоді і спорту Ю.Павленку та президенту Національного олімпійського комітету С.Н.Бубці за активну участь у почесній та нелегкій справі, яка сьогодні називається «Спортивна індустрія України», за підтримку ініціатив Асоціації та висловив надію, що така плідна співпраця продовжуватиметься і надалі.

Про зростання обсягів ринку спортивної індустрії говорив також у вітальному слові Міністр України у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко. Він наголосив, що це зростання свідчить про те, що все більше українців активно займаються фізичною культурою і спортом. «Проведення вже традиційної національної виставки спортивних товарів та послуг «GO!Sport» засвідчує, що в Україні зросла кількість компаній, які працюють для того, щоб все більше мешканців нашої країни займалися фізичною культурою та спортом. З одного боку, відбулося формування українського товаровиробника, з іншого – зросла зацікавленість споживачів спортивних товарів», – сказав Юрій Павленко.

Міністр подякував президенту Асоціації «Спортивна індустрія України» Валерію Сушкевичу, за те, що Асоціація змогла об’єднати провідних виробників товарів спортивного призначення, продукція яких адаптована і для людей з особливими потребами.

До вітальних слів долучився Сергій Бубка, наголосивши, що традиційна для спортивної спільноти виставка Go!Sport – чудова подія, яка надає можливості розбудови вітчизняного спорту і фізичної культури. «Бажаю більше займатись своїм здоров’ям, більше відвідувати різноманітні оздоровчі установи, адже здорова, міцна нація – наша перемога, перемога олімпійських ідеалів і майбутні перемоги олімпійців, паралімпійців та дефлімпійців».

У відкритті виставки «GO!Sport – 2009» також взяли участь президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Петро Мартин, триразова чемпіонка ХХІ літніх Дефлімпійських ігор 2009 року з плавання, дворазова рекордсменка світу Ганна Литвиненко та чемпіонка ХХІ літніх Дефлімпійських ігор зі спортивного орієнтування в естафеті, триразова срібна призерка Яна Мельник.

Цікаво, що якщо попередні дві виставки були, здебільшого, представлені членами Асоціації «Спортивна індустрія України», то новинкою цьогорічної виставки є представництво нових компаній, котрі ще не долучились до лав АСІУ. І ми маємо надію, що вони скоро працюватимуть разом з нами.

Загалом більше 50 компаній-учасників з України та Польщі демонструють в експозиції GO!Sport 2009 обладнання для фітнесу, екіпірування для командних, ігрових, водних, зимових видів спорту, спортивний інвентар, спортивне покриття, товари для спортивної реабілітації, спортивне харчування, оснащення спортивних споруд. На виставці представлені такі світові та вітчизняні спортивні бренди, як Asics, Boyko Sport, Craft, Inter Atletika, Joma, Kelme, Mikasa, Mondo, Life Fitness, Sport Business Center, Patrick, GREEN HILL, EVERLAST та ін.

У тому числі за галузевим поділом:

 

Найбільш представленим є будівництво – 19% експонентів; екіпірування для різноманітних видів спорту – 18%, спортивний інвентар – 16%.

Для відвідувачів GO!Sport розроблено широку програму заходів, яка включає ділову та розважальну частини. Для фахівців спортивної індустрії пройдуть семінар «Олімпійський маркетинг: практика», круглий стіл «Співробітництво органів влади та суб’єктів спортивної індустрії», семінар «Робота спортивних секцій в зарубіжних вузах. Світовий досвід», конференція «Масовий спорт: інфраструктура, організація, стимулювання».

На головній сцені виставки пройде Fashion-подіум, під час якого відбудуться покази нових колекцій спортивного одягу, взуття і аксесуарів від учасників виставки, та спортивно-розважальна програма Show Must GO!Sport.

Вперше в Україні в рамках GO!Sport відбудеться нова фітнес-конвенція GO!Sport Convention 2009, організована компаніями «Спорт Тур Маркетинг» та «Делта Спорт» за участю фітнес-центру «Спорт Експрес» та Асоціації «Спортивна індустрія України». Тільки один день для учасників конвенції будуть працювати найкращі презентери Європи. Виставка пройде з 30 вересня по 2 жовтня включно.

Прес-служба

comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)