Сделать старовой Добавить в закладки
Выберите язык:
Вход

Your Login Details

Forget Your Password?
Главная » ru » Go!Sport » ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

RSS

В.М.Сушкевич
Президент АСІУ, народний депутат України V скликання 
 
Сушкевич В.М.

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ:

Перша національна виставка спортивних товарів і послуг GO!Sport,
яка проводитиметься за підтримки
Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту,
Національного олімпійського комітету України
та Асоціації «Спортивна індустрія України»
у період з 29 серпня по 1 вересня 2007 року
у виставковому центрі «КИЇВЕКСПОПЛАЗА»
(вул. Салютна, 2 Б)

 

Насьогодні український ринок спортивних товарів знаходиться на стадії становлення. На даному етапі обсяг продажу спортивних товарів в Україні  складає приблизно $1 млрд. Зріст ринку в 2007 році, згідно  прогнозів спеціалістів, складе 20%.  Тому, саме реальний аналіз ринку, його не такі вже й оптимістичні прогнози та наш спільний акцент, або краще сказати, наша спрямованість на покращення ситуації, на його зростання та вдосконалення, на покращення товарів, робіт та послуг спортивної індустрії в Україні стало для нас чи не найважливішою передумовою організації та проведення першої в історії України виставки спортивних товарів та послуг.

Це перша для нас так би мовити спроба, перший досвід роботи з таким потужним проектом як Перша національна виставка спортивних товарів і послуг GO!Sport, якийАсоціація "Спортивна індустрія України", усі її члени та партнери впроваджують в Україні.

Приємно відзначити: наші починання, розпочинаючи з перших кроків у цьому напрямку та й на інших етапах роботи, були підтримані багатьма суб’єктами як українського, так і зарубіжного спортивного спрямування. Так, російська Асоціація підприємств спортивної індустрії, з якою у нас склались дружні партнерські відносини, зголосилась, практично, першою. Зазначу – добровільно і навіть, досить часто, спонукала нашу підготовчу діяльність.  На виставці вони – активні учасники, беруть участь у наших спеціалізованих заходах, проводять власну презентаційну сесію  з огляду російських компаній.

Також приємно відмітити, що наш виставковий проект активно підтримали Міністерство України у справах сім'ї, молоді і спорту та Національний олімпійський комітет України на чолі з першими особами цих двох потужних інституцій – Віктором Петровичем Коржем та Сергієм Назаровичем Бубкою. Так, у 2-й день проведення виставки на засіданні колегії Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту, розглядатимуться питання і заходи подальшого розвитку виробництва товарів спортивної спрямованості, підтримки і захисту вітчизняного товаровиробника, забезпечення населення якісними товарами для заняття спортом, боротьби за здоровий спосіб життя. У цьому засіданні візьмуть участь провідні представники міністерств та відомств України, представники  спортивних федерацій і спортивних клубів, а також ін. суб'єктів фізкультурно-спортивного напряму.

Варто, й на мій погляд, відмітити високопрофесійну роботу наших організаторів, якими стали компанія «Спорт Тур Маркетинг», її партнер - компанія «Євроіндекс», агент в Росії - ТОВ "Спорт коммьюнікейшн Груп". Без їх злагодженої творчої діяльності ми не уявляємо прогнозованого успіху виставки.

  Зауважу, що наша виставка – це не просто виставковий проект, а дійство, що генерує та інтегрує усіх гравців спортивного ринку. Вона орієнтована на створення та розвиток дилерських мереж і спрямована на просування продукції спортивної індустрії на український професійний та споживчий ринок.  На мій погляд, і за назвою, і за своїм тематичним наповненням виставку GO!Sport  можна сміливо асоціювати з поштовхом, спонуканням до дії.

І це  - не тільки найбільш масштабна та потужна виставкова подія, але й резонансна сенсація року, в якій беруть участь лідери спортивної індустрії не тільки України, але й провідних зарубіжних країн.  Виставки, на якій би було відображено увесь спектр товарів спортивної індустрії, такого рівня в Україні досі не було, і тому сьогодні до неї прикута увага всієї спортивної громадськості як до унікального сконцентрованого представництва вітчизняного і світового спортивного ринку. 

На виставці “GO!Sport”, загальна площа якої становить понад 2500 кв. м, представлені, практично, всі найбільші вітчизняні виробники спортивних товарів (серед яких «Інтер Атлетика», Vasil, «Вадзаарі», «Спортарсенал», «Харбел» та інші), а також всесвітньо відомі торговельні марки (наприклад, Puma, Diadora, Le coq sportif, Asics, Graf, Kettler, Joma та багато інших), найбільша мережа спеціалізованої торгівлі «Спортмастер», спеціалізовані підприємства спортивного будівництва та розвитку. Насьогодні, коли ще активно проводиться щоденний процес акредитації спортивних гравців ринку-учасників нашої виставки, загальна кількість вже представлених учасників з різних країн світу сягає понад 50, а кількість представлених торговельних марок – понад 100. 

Виставка  є місцем зібрання не тільки всієї вітчизняної спортивної індустрії, а також численних аматорів, відвідувачів, ЗМІ. Проведення виставки включає високопрофесійно організовану масштабну мас-медіа компанію. Рекламу виставки розміщено більш ніж у 22 засобах масової інформації, з попередніми анонсами на телебаченні, радіо та в усіх Інтернет-порталах, з розміщенням інтерв’ю та телебаченні напередодні виставки. Окрім того, на даному етапі серед фахівців з усіх регіонів України безкоштовно розповсюджується понад 15 000 запрошень, щоденно проводиться телемаркетинг компаній – потенційних учасників виставки (телефонне інформування про дату проведення виставки, її програму, можливості участі тощо)

Виставка GO!Sport  - потужне джерело інформації: вже зараз акредитовано більш ніж 80 ЗМІ (журналістів друкованих видань, радіо та телебачення) для висвітлення подій виставки та донесення важливості спортивної індустрії як джерела та механізму популяризації розвитку спорту і фізичної культури серед широких мас населення. Виставці передує також проведення спеціальної прес-конференції в інформаційній агенції УНІАН, яка передбачає, крім АСІУ, участь Міністра України у справах сім`ї, молоді та спорту В.П.Коржа та президента НОКУ С.Н.Бубки (21.08.07 о 12:30).

Для фахівців спортивної індустрії організаторами виставки підготована насичена професійна і ділова програма, що включає  конференцію "Спортивно-оздоровчі комплекси і фітнес-центри: оснащення та експлуатація", семінар з елементами демонстрації "Фітнес-технології", семінар "Мерчандайзинг як інструмент спортивного маркетингу", товариські зустрічі представників федерацій бойових мистецтв, а також численні інші заходи.  Так, наприклад, учасники виставки зможуть взяти участь в засіданні АСІУ, присвяченому підведенню підсумків року. В рамках цього заходу в учасників є цікава нагода ознайомитися з діяльністю Асоціації і розглянути можливість поповнення її рядів. 

Невід'ємною частиною виставки, що направлений на розгляд питань, які хвилюють всіх гравців спортивного ринку, в першу чергу, - заняття українців фізкультурою і спортом,  оздоровлення нації, пропаганда  і підтримка здорового способу життя серед населення є   круглий стіл "Спорт як ключ до національної єдності", що проводиться Асоціацією «Спортивна індустрія України». Історія знає безліч прикладів, коли найвищі спортивні досягнення нації давали поштовх до національного єднання. У сучасному суспільному житті спорт став могутнім чинником формування високого позитивного іміджу країн на міжнародному рівні. Увага всього світу прикута до спортивних змагань вищого рангу, а перемога на них стає запорукою до потужного підйому національної гордості, усвідомленого почуття поваги до власної держави і навіть підвищення її інвестиційного рейтингу. Зірки спорту представляють свою країну у світі, саме їх прізвища асоціюються у людей із країною та її народом, вони є прикладом для наслідування зростаючим поколінням та потужним поштовхом до розвитку масової фізичної культури й зміцнення здоров`я нації. Спортивні перемоги та любов до переможців, що прославили свою країну, об’єднують націю і дають їй сили осилювати усі життєві сфери. На хвилі політичної активності відомі зірки українського спорту, політичні лідери, провідні фахівці спортивної індустрії та фізичної культури збираються, аби обговорити проблемні питання розвитку фізичної культури й спорту та індустрії, що їх обслуговує, а також віднайти шляхи подолання перешкод у єднанні української нації. І саме такий активний діалог в рамках круглого столу з провідними керівниками міністерств і відомств, яскравими представниками спорту, топ-менеджментом провідних підприємств спортивної індустрії України та ближнього зарубіжжя, в процесі якого будуть вироблені й узагальнені конкретні пропозиції і направлені керівникам держави та уряду. 

Виставка Go!Sport — прекрасний майданчик для впровадження на ринок інновацій, демонстрації переваг продукції і послуг, формування споживчих переваг, ділового спілкування з партнерами і споживачами, відстежування тенденцій розвитку ринку. Учасники і організатори виставки матимуть унікальну нагоду надати загальному огляду свої кращі розробки, укласти договори, ефективно провести переговори з керівниками низки міністерств і відомств України, керівниками регіональних підрозділів міністерств і відомств, спортивних федерацій, спортивних клубів. Так, наприклад, особливої уваги заслуговує проведення Презентаційної сесії "Go!Sport – майданчик інновацій та пропозицій", яка пройде  в рамках виставки GO!Sport.  Майданчик інновацій та пропозицій  - це свого роду передтендерний майданчик, що є окремо виділеним конференц-залом із зоною для презентацій і переговорів, де учасники виставки зможуть презентувати свої товари і послуги представникам державних закупівельних структур. Для участі в Презентаційній сесії запрошуються представники структурних підрозділів міністерств і відомств України, зокрема Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту, Міністерства оборони України, Міністерства науки і утворення України, НОКУ і ін., а також представники  спортивних федерацій і спортивних клубів. 

Go!Sport – не тільки один з досконалих маркетингових інструментів, який здатний з максимальною ефективністю сприяти розвитку спортивної індустрії, але й ефективний механізм популяризації спортивного руху в Україні. Перші два дні виставки, як зазначалось раніше, в більшій мірі, розраховані на професіоналів спортивної галузі, наступні дні виставки  - 31 серпня і 1 вересня – присвячені загальному оглядачу. Саме у ці 2 дні програма виставки насичена яскравими шоу, цікавими конкурсами, показовими виступами:  Відкритий Київський роллер-контест: підсумки літнього сезону (Організатор: Sam Roller Club); Вело-екстрім-шоу (Організатор: Bravado); Програма SHOW MUST GO! SPORT з показовими виступами групи майстрів капоейро, майстрів бойового гопака, молодшої групи «Студії Серебрянських», «Йога-студії  А.Сідерського» тощо. 

Важливо зазначити, що всі розроблені організаторами виставки заходи будуть проводитись в конференц-залах, обладнаних звукопідсилювальним та презентаційним обладнанням. А конференц-зали провідного виставкового центру країни «КиївЕкспоПлаза» можуть прийняти до 500 осіб одночасно і придатні для проведення нарад і зустрічей найвищого рівня. Тут регулярно проводяться найпрестижніші міжнародні конференції, з'їзди громадських та політичних організацій, дипломатичні заходи, а проведення розширених нарад під час найбільших галузевих виставок є сталою практикою. Всі питання технічного та організаційного забезпечення оргкомітет виставки бере на себе (виставковий центр має сучасну систему кондиціонування повітря, звукопідсилювальне та проекційне обладнання, ресторан, великий паркувальний майданчик, велику кількість високопрофесійного персоналу тощо). 

Під час виставки працюватиме автобусний експрес-маршрут від станції метро «Нивки» (час у дорозі – 4 хвилини), що виключить можливість запізнень. Фахівці оргкомітету виставки мають 15-річний досвід роботи та щорічно проводять більше 20 провідних галузевих виставок, співпрацюючи із багатьма міністерствами і відомствами, мають сертифікат системи управління якістю ISO 9001 та сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. 

Цікавою "неспортивною" подією в рамках виставки є нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Рівні можливості очима дитини», що відбудеться зразу ж після урочистого відкриття Першої національної виставки спортивних товарів і послуг Go!Sport.   Саме члени АСІУ активно підтримали ініціативу щодо спонсорської участі у цьому конкурсі, що мав за мету сформувати позитивне ставлення та толерантне відношення до громадян з інвалідністю.  Конкурс проводився за організаторської підтримки Національної Асамблеї інвалідів України та Міжнародної організації «Дитячий культурно-просвітницький центр».  Протягом відведеного терміну часу діти  віком до 18 років надсилали на конкурс свої твори, малюнки та фотографії.  1 липня визначено троє переможців у категоріях за кращий малюнок, фото та твір у трьох вікових категоріях. Кожному з них будуть вручені спеціальні призи та цінні подарунки від АСІУ – генерального спонсора конкурсу.  У вересні переможці матимуть змогу взяти участь у "Всеукраїнському форумі молоді з інвалідністю – вересень 2007", котрий проходитиме у місті Євпаторія.  

Отож, я впевнений, що участь у виставці не тільки збагатить досвід учасників, розширить їх коло знайомств, дасть початок реалізації нових бізнес-планів та стратегій. Це буде справжнє і високопрофесійне, і навіть, феєричне дійство. Це буде торжество спорту, торжество здоров`я,  торжество нашої нації.   

Я також впевнений, що ця неординарна для України подія не залишиться поза увагою уряду, керівництва держави. 

Нагадаю, що Урочисте відкриття виставки Go!Sport відбудеться 29 серпня в 11:00 (за участю міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Коржа В.П., президента Національного олімпійського комітету України Бубки С.Н. і президента Асоціації "Спортивна індустрія України", президента Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевича В.М.) Запрошуємо завітати до нас: «КИЇВЕКСПОПЛАЗА»  (вул. Салютна,  2 Б)
comments powered by Disqus
Евроиндекс Спортмастер Интератлетика Миллениум Буд Просто страхування
Теги
Фри Тайм Спорт(2) Укрсполртбуд(1) Бойко Спорт(1) Крада(1) Товары для спорта и туризма(1) В.М. Сушкевич(16) Спортмастер(10) Конференция(5) АПСИ(5) in_sports(6) Интер Атлетика(11) Евроиндекс(8) Г.П. Копылов(4) Интератлетика(6) Пробег под каштанами(1) go!sport(24) Каталог Спортивная индустрия Украины(7) Заседание АСИУ(6) спортивный маркетинг(1) Спорт Тур Маркетинг(4) паралімпіада(2) life:)(1) турнир(2) Українське спортивне будівництво(1) Профитнес Консалтинг(2) Спортарсенал(2) А.Шишкина(1) Д.Музыка(1) Спорт для всех(4) Лига уличного футбола(1) Товары для спорта и туризма(1) Спорт для Всех(1) winter sport extreme(2) Велобайк(1) ЛЕВИ(1) турнір(1) Спортивный маркетинг(1) Спортивное спонсорство(1) ЮКА(2) Евро-2012(1) Ю.Павленко(6) Укрспортбуд(2) Делегация АСИУ(2) И.М. Сушкевич(1) президент АСИУ(1) Александр Алябьев(1) vasil(6) общественная организация "Совесть"(1) Корн(1) Делта Спорт(3) Спортастер(2) паралимпийские игры(2) Ю. Павленко(1) Бренд-Лига(2) третейский суд(3) Миллениум Буд(1) Павленко Ю.А.(1) Спортивная медицина(1) Мета(2) sun event(2) Третейский суд при АСИУ(2) Третейский суд(6) Спортивная Индустрия Украины(1) АПСИб vasil(1) ЕВРО-2012(1) Визит АСИУ в Харьков(1) каталог Спортивная индустрия Украины(1) заседание АСИУ(1) концерн Сафари(1) Комитетет спортивного маркетинга(1) Іван Григоровський(1) Сушкевич В.М.(3) Старшинов В.И.(1) Спорт Экспресс(1) Гарач Н.(1) Книжковий світ(1) Ванкувер(1) Щасливі долоні(1) параолімпійська збірна України(1) асіу(1) детский фестиваль дзюдо(1) фестиваль дзюдо(1) спортмастер-украина(1) клуб триумф(1) Выставка Фитнеса(1) go sport(1) фитнес-конвенция(1) паралимпиада(1) сочи 2014(1) adidas(2) mu(1) manchester united(1) асиу(2) ролики(1) спортмастер(2) 13 сентября(1) день физкультуры и спорта(1) заседание правления(1) мисс лнр(1) спорт(1) новости спорта(1) здоровые дети украины(1) нагородження студентів спортсменів(1)